Przecinek prawdę ci powie

Bóg przecinek ojczyzna przecinek rodzina

4 myśli na temat “Przecinek prawdę ci powie

  1. Według patriotycznej interpunkcji ma być „Bóg spacja przecinek ojczyzna spacja przecinek rodzina”

  2. Prawda, jak się dobrze wsłuchać w głos ludu (jak to ongiś mawiano: katolicki w treści, narodowy w formie). Wzrusza też strona graficzna z użyciem staropolskiej szwabachy.

  3. A ja zajrzałem (przypadkiem i niechcący) na dawno nieodwiedzany psychiatryk24, gdzie dowiedziałem się, że trzy osoby przeżyły zamach w Smoleńsku, co wiedziałem już dawno, ale nie byłem świadom, jakie to osoby. Więc była to trzyosobowa załoga pilotów kaskaderów, których po rozbiciu samolotu-dublera trzeba było wyciągnąć z kokpitu i ewakuować w sposób dyskretny i nie wzbudzający podejrzeń (karetkami na sygnale).

    Właściwy zaś samolot został zmuszony do lądowania na tajnym lotnisku wojskowym, gdzie pasażerowie zostali obezwładnieni, zakuci w kajdany i knutami pogonieni ryć uran w kopalniach za Uralem. Czekają tam na odsiecz i wyzwolenie, a generałowie zdradzają KGB wszystkie tajemnice NATO. Pewną słabością tej teorii jest to, że rozbity samolot-dubler (drugi polski tupolew) stoi sobie w całości na lotnisku w Mińsku Mazowieckim, a ciała ofiar wróciły do Polski, gdzie były wielokrotnie ekshumowane z powodu badań DNA.

    Ale kto by się tam przejmował faktami, gdy w grę wchodzi geopolityka. Geopolityka, bo w operacje zaangażowany był nie tylko Tusk z Putinem, ale i Niemcy, USA, oraz – nie wiedzieć czemu – Francja. NATO oraz Mossad pozwoliło Putinowi pozbyć się Prezydenta Tysiąclecia w zamian za zastopowanie irańskiego programu atomowego. Więc uczyniono tak, jak przed laty z Sikorskim, tylko samolot był większy. Aha, i jeszcze Rosjanie chwilowo przestawili czas w Smoleńsku z zimowego na letni, żeby prawda nie wyszła nigdy na jaw. Ale i tak wyszła.

    No i tak mniej więcej wygląda stan umysłów na prawicy AD 2018.

  4. Gdyby to wpadło do mojej redakcji, odesłałbym do poprawienia, bo powiązania z Mossadem są nieprzyjemnie mgliste. A przecież wiadomo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s