Ostra konkurencja

Samorodnych talentów w tej dziedzinie nigdy u nas nie brakło, ale w ostatnich latach, dzięki różnym mecenatom, świrstwo zaczęło rozwijać się jak szachy w ZSRR. Możemy wystawić wspaniałe drużyny na każde międzynarodowe zawody. Niestety, w wadze ciężkiej nie u nas zostanie złoty medal.

Klasę nie do osiągnięcia w Polsce przedstawia pochodzący z Rumunii Kanadyjczyk, Kevin Mugur Galalae. Przed paru laty zasłynął 60-dniowym strajkiem głodowym w Rzymie, gdy protestował przeciw Globalnemu Wyludnienia (którym kierują m.in. ONZ i Watykan, nie mówiąc już o Monsanto i BigFarmie), i już od lat dzielnie walczy z ludobójstwem, prowadzonym systematycznie od… zdaniem tego myśliciela od 1945 roku.

Oczywiście, nie przeszkadza mu w jego argumentacji to, że z okolic 2,3 miliardów osób w roku 1945 liczba ludzi obecnie skoczyła ku 7,7 miliardom. Gdyby przejmował się takimi drobiazgami, nigdy by nie został superświrem.

Ale nie traćmy nadziei. Jeszcze parę reform szkolnictwa i będziemy mieli takich speców na pęczki. Ważne, że rząd i episkopat są po naszej stronie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s