Taniec św. Tłita

1. Nasi przyjaciele ze Szwecji mają rację, że wolą korony od euro, i dlatego popieramy ich wymianą na nasze zdrowe dolary.

2. Jak już pisałem, bardzo lubimy też koronę angielską, choć to już trochę przechodzona kobita.

3. Obrzydliwe i tchórzliwe groźby, które wysyłają nam z Mongolii, spotkają się z naszą zdecydowaną reakcją. Mój sekretarz obrony już sprawdza jaki będzie koszt zbombardowania ich ośrodka Zła w Ułan-Ułan.

4. Głupie groźby z Mongolii jednoczą nasz wielki naród i stają po naszej stronie wszystkie dobry dudy, nawet ta korona z Anglii.

5. Miałem bardzo dobrą rozmowę z tym koronem mongolskim, to wcale niegłupi gość i zgadza się, że jak kupimy ich wielbłądy to przestaną wygłupiać się z eksportem koron.

6. Niestety ważne sprawy zatrzymują mnie przy pracy, ale mój wysłannik Netanyahu wpadnie do Mongolii, żeby pogadać o wielbłądach.

7. Musimy chronić nasz wielki kraj zdecydowaną akcją, te mongolskie korony są zdradliwe i zakłamane. A ich wielbłądy są wielkości królika.

8. Nasze źródła odkryły, że ten koron wcale nie jest mongolski, a chiński, o czym zresztą wiedziałem od początku. Musimy przygotować się na bardzo zdecydowaną akcję, do której już od dawna jesteśmy przygotowani.

9. Niech Bóg nas pobłogosławi i nie chciałbym być w skórze tego korona. Ale sam nas prowokował, a tego nikt nie może robić, nawet Pelosi.

4 myśli na temat “Taniec św. Tłita

  1. Brzmi jest dumne. Tego, co on z siebie wydaje, nie potrafię nazwać.

  2. Problem z tłytami Donalda T. polega na tym,, że nie sposób się z nich nie śmiać.
    W związku z powyższym trudno je też parodiować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s