8 myśli na temat “Analiza życia umysłowego Partii

 1. Ja myślę, że zawsze byli głupi. Byli też cwani, czym przykrywali głupotę.

 2. A ja życzę wszystkim stronom samych sukcesów, osiągniętych w długiej, wyczerpującej walce, w której nie bierze się jeńców.

 3. @mbabilas: więc chyba niekoniecznie pójdą oni drogą, którą wskazujesz życzliwym palcem. Sporo scenariuszy jest możliwych. Nie wiadomo o co chodzi, przynajmniej mi nie wiadomo. Zadziwia mnie ta pełna radosnego oczekiwania atmosfera. Zło znane ma do siebie to, że jest znane. Alternatywą do znanego zła nie musi być nieznane dobro.

 4. Na razie pan Zbyszek płacze i sypię sobie na łeb popiół szuflami. Za chwilę będzie akt drugi, czyli Canossa w bunkrze na Nowogrodzkiej, buldogi zostaną zagonione z powrotem pod dywan i skończą się pomysły na elekcję vivente rege. Ja poproszę o więcej popcornu, bo to jest bardzo przyjemny spektakl. Im bardziej zajmują się sobą, tym mniej czasu mają na zajmowanie się innymi rzeczami (co przecież z korzyścia dla tzw. szarego człowieka). Bez względu na

 5. Bez względu na to, jaki to obrót przyjmie tym razem – „konsekwentnie, choć powoli, jednak kruszy się monolit”, satrapia wchodzi w fazę schyłkową.

 6. @mbabilas
  bardzo znamienna była ta dzisiejsza narada w siedzibie na zapleczu magazynowym na Nowogrodzkiej, na której miało się wszystko zadecydować.

  „Podjeliśmy nieodwołalne i ostateczne decyzje, ale nie powiemy na razie jakie”.

  Nadal dwie możliwości: inscenizacja albo to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s