Co za maj…

Wyjątkowy to miesiąc.

1. Rzecznik Watykanu potwierdził istnienie dokumentów dowodzących, że księżna Auersperg von Hamburg zu MacDonald doradzała Papieżowi Tysiąclecia jak grać w bezika i na giełdzie.

2. Prezydent Joe Biden stwierdził, że przy próbie zabijania Żydów oni mają prawo się bronić. By zrównoważyć negatywne efekty tego szokującego oświadczenia obiecał Arabom z Gazy tyle szmalu, że im to się nawet nie śniło, i dlatego już protestują.

3. Ekipa IPN-u bada źródła wskazujące, że przez długi czas małżeństwo Mieszka z Dobrawą nie było konsumowane, bowiem polski władca odkrył, że była ona obrzezana. Dlatego Bolesław Chrobry i pozostałe dzieci musiały być spłodzone z jego poprzednimi żonami, a Czesi w dodatku nigdy nie dostarczyli należnego posagu.

4. W ciągu pięciogodzinnej sesji Łukaszenka robił słodkiego misia Putinowi i tak go przyjaźnie masował, że wymasował z niego parę miliardów na kolejne snafu.

5. Polska opozycja gra ostrożnie i zapala Wróżce Zębuszce świeczkę, a Rydzykowi ogarek.

2 myśli na temat “Co za maj…

  1. Czy Arabowie ze Strefy Gazy mają prawo bronić się, gdy ich zabijają? (Pytanie dodatkowe: kto by protestował po takim stwierdzeniu?)

  2. Zdecydowanie mają prawo bronić się, lecz – smutne, a związane z kompletnym ogłupieniem młodzieży wychowywanej w mieszance religijno-patriotycznej – jest to, że zamiast obrócić się przeciw swoim mordercom, fanatykom z Hamasu, wsadzić ich do więzień i skończyć z używaniem miliardów dolarów ze Wschodu i Zachodu na przygotowania do wojen przeciw Żydom i swoim dysydentom, stronią od „pracy od podstaw” przy polepszeniu swojego społeczeństwa. To znaczy, pewien typ pracy od podstaw robią, składnice broni pod przedszkolami i szkołami, wypychanie dzieci do zdjęć z bronią palną i sączenie nienawiści w ich tv, ale wątpię, czy to jest najlepsze przygotowanie do życia w lepszym świecie.

    Może kiedyś przeczytają słynną Kartę przy wsparciu psychiatrów i postanowią się leczyć – ale do tego czasu (obawiam się) będą mordowani przez swoich rządzących machając wiernie pukawkami na ulicach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s